6-13 ЛИПНЯ 2022 РОКУ

Літній табір занурення в англійську мову

Центр Івана Павла ІІ в Кракові, Польща

Вивчайте англійську та зростайте у вірі

Дайте шанс дітям зануритися в англійську мову, вивчати її з американцями, які говорять своєю рідною мовою! Табір працюватиме з 9:00 до 15:00 у будні дні (обід та перекуси включені), і міститиме:

  • Спорт і розваги
  • Заняття англійської мови
  • Молитву

На вихідних (9 і 10 липня) усю родину запрошуємо приєднатися до походу в Татри на суботню та недільну месу англійською мовою, після чого відбудеться сімейний пікнік та ігри в центрі Івана Павла ІІ.

P1040283
P1060298

Для кого і яка ціна?

Програма створена для допомоги родинам українських біженців у Польщі, але запрошуємо всіх охочих! Табір створений для дітей 5-18 років.

Будь-хто віком від 14 до 18 років із знанням англійської може бути помічником та отримувати стипендію у розмірі 200 злотих, а також брати участь у поглиблених уроках англійської мови під час табору. Подайте заявку тут.

Вартість з особи 20 злотих.

Хто керує табором?

37CA79DB-8D89-4DCF-82F2-43A5CF56BE63_1_201_a

Ведучі табору

Джо і Корін Макдональд

Джо та його дружина Корін заснували проект Івана Павла ІІ(JP2) у 2016 році у відповідь на заклик присвятити своє життя допомозі молодим людям жити у чесноті та глибоко вплинути на культуру з кращого боку. Джо є виконавчим директором, а Корін розробляє програми проекту JP2 і керує зв’язками з партнерськими установами. Вони та їхні четверо дітей зараз проживають у Кракові, супроводжуючи молодих людей у ​​програмі навчання за кордоном.

Fr. Joseph Campbell

Капелан табору

о. Джо Кемпбелл

Ми щасливі, що о. Джо служить нашим капеланом у багатьох програмах. Він народився і виріс в Анн-Арборі, штат Мічиган. У його сім’ї 10 дітей, троє з яких одружені, а двоє — сестри-домініканки. Має 19 племінників і 3 внучат-племінників. Одразу після закінчення середньої школи він чотири роки навчався в Сент-Полі, штат Мінесота, у семінарії коледжу святого Джона Віанні. Отримавши ступінь бакалавра філософії, він на чотири роки пішов до Головної семінарії Святого Серця в Детройті, щоб отримати ступінь магістра теології. З Божої ласки 10 червня 2017 року висвячений на священика.

IMG_2855

Волонтери табору

американська молодь і батьки учасників

Наразі ми шукаємо американських волонтерів, щоб допомогти у проведенні табору занурення в англійську! Це будуть люди віком від 18 до 35 років, які мають міцну основу у Христі та прагнуть служити іншим (особлива перевага молоді)! Це прекрасна можливість для студентів, які вже беруть участь у програмі Літнього навчання за кордоном, або тих, хто може бути зацікавлений залишитися для богословського тілесного паломництва.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про волонтерів та подати заявку >

Ми також шукаємо чотирьох батьків, щоб допомогти готувати їжу для таборів. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, напишіть нам на адресу [email protected].

Вивчайте англійську
Щоденні уроки Англійської мови від Американських лідерів.
Зростайте у Доброчесності
Розроблено, щоб допомогти дітям розвиватися завдяки новому досвіду.
Поглиблюйте свою Віру
Молитва та пізнання святих через діяльність.
Розважайтеся
Ігри, спорт, сценки та заходи з новими друзями!

Наші принципи

Наш табір для вивчення англійської мови заснований на тих же принципах, що й наші програми для молоді: Бог, спільнота та розмова.

Ми допомагаємо вам стати ближчими до Бога у щоденній молитві, недільній Месі та досліджуючи Його прекрасне творіння.

Сама природа нашого табору занурення в англійську сприяє дружбі – спільним досвідом та веселощам!

Разом учасники табору навчаться розмовляти англійською в місті, де папа Іван Павло ІІ, ймовірно, також вивчав англійську мову.

P1040335
P1040087