12-19 ЛИПНЯ 2023 РОКУ

Літній табір занурення в англійську мову

Центр Івана Павла ІІ в Кракові, Польща

Вивчайте англійську та зростайте у вірі

Дайте шанс дітям зануритися в англійську мову, вивчати її з американцями, які говорять своєю рідною мовою! Табір працюватиме з 9:00 до 15:00 у будні дні (обід та перекуси включені), і міститиме:

  • Спорт і розваги
  • Заняття англійської мови
  • Молитву

На вихідних (15 і 16 липня) усю родину запрошуємо приєднатися до походу в Татри на суботню та недільну месу англійською мовою, після чого відбудеться сімейний пікнік та ігри в центрі Івана Павла ІІ.

IMG_3044
IMG_3109

Для кого і яка ціна?

Програма спрямована на допомогу сім’ям українських біженців у Польщі, але запрошуємо всіх бажаючих! Табір розрахований на дітей віком від 5 до 18 років.

Вартість на одну дитину: 100 злотих (будь-якого віку).

Фактична вартість однієї дитини становить 750 злотих (без урахування персоналу та волонтерів), але завдяки щедрості наших жертводавців ми можемо значно знизити вартість участі вашої дитини в таборі до 100 злотих.

Будь-хто віком від 14 до 18 років зі знанням англійської мови може бути вожатим та брати участь у поглиблених заняттях з англійської мови під час табору.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, напишіть нам на електронну пошту admin@jp2project.org.

Якщо у вас виникли запитання, надішліть нам електронний лист на адресу admin@jp2project.org.

IMG_2855

Волонтери табору

американська молодь і батьки учасників

Наразі ми шукаємо американських волонтерів, щоб допомогти у проведенні табору занурення в англійську! Це будуть люди віком від 18 до 35 років, які мають міцну основу у Христі та прагнуть служити іншим (особлива перевага молоді)! Це прекрасна можливість для студентів, які вже беруть участь у програмі Літнього навчання за кордоном, або тих, хто може бути зацікавлений залишитися для богословського тілесного паломництва.

Ми також шукаємо чотирьох батьків, щоб допомогти готувати їжу для таборів. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, напишіть нам на адресу admin@jp2project.org.

Вивчайте англійську
Щоденні уроки Англійської мови від Американських лідерів.
Зростайте у Доброчесності
Розроблено, щоб допомогти дітям розвиватися завдяки новому досвіду.
Поглиблюйте свою Віру
Молитва та пізнання святих через діяльність.
Розважайтеся
Ігри, спорт, сценки та заходи з новими друзями!

Наші принципи

Наш табір для вивчення англійської мови заснований на тих же принципах, що й наші програми для молоді: Бог, спільнота та розмова.

Ми допомагаємо вам стати ближчими до Бога у щоденній молитві, недільній Месі та досліджуючи Його прекрасне творіння.

Сама природа нашого табору занурення в англійську сприяє дружбі – спільним досвідом та веселощам!

Разом учасники табору навчаться розмовляти англійською в місті, де папа Іван Павло ІІ, ймовірно, також вивчав англійську мову.

P1040335
IMG_3040