12-19 LIPCA 2023

Letnie półkolonie z native speakerami języka angielskiego

Centrum Jana Pawła II w Krakowie, Polska

Ucz się angielskiego i wzrastaj w wierze

Zanurz swoje dzieci w języku angielskim, aby mogły się uczyć z native speakerami ze Stanów Zjednoczonych! Półkolonie trwają od 9:00 do 15:00 w dni powszednie (zapewniamy obiad oraz przekąski) i obejmuje:

  • Sport i zabawy
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Modlitwę

W weekend (15 i 16 lipca) zapraszamy całe rodziny na wędrówkę po Tatrach w sobotę i na niedzielną mszę po angielsku, a następnie piknik rodzinny i zabawy w Centrum JP2.

IMG_3044
IMG_3109

Dla Kogo i Za Ile?

Program ma na celu pomoc rodzinom ukraińskich uchodźców w Polsce, ale każdy jest mile widziany! Obóz przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-18 lat.

Koszt za dziecko: 100 zł (w każdym wieku).

Rzeczywisty koszt udziału jednego dziecka w obozie wynosi 750 zł (nie wliczając personelu i wolontariuszy), ale dzięki hojności naszych darczyńców możemy znacznie obniżyć koszt udziału dziecka w obozie do 100 zł.

Każdy w wieku od 14 do 18 lat ze znajomością języka angielskiego może zostać opiekunem i uczestniczyć w zaawansowanych lekcjach języka angielskiego podczas obozu.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres admin@jp2project.org.

Nasz obóz jest obecnie zamknięty dla rejestracji. Ale prosimy o dołączenie do naszej listy oczekujących na wypadek, gdyby pojawiło się miejsce dla Twojego dziecka!

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na admin@jp2project.org.

Want to Help Run the Camp?

IMG_2855

Wolontariusze Obozowi

Amerykańscy Młodzi Dorośli i Rodzice Uczestników

Obecnie poszukujemy amerykańskich wolontariuszy do pomocy w prowadzeniu angielskich półkolonii immersyjnych! Będą to młodzi dorośli w wieku 18-35 lat, którzy mają mocny fundament w Chrystusie i pragną służyć innym, w szczególności młodzieży! To doskonała okazja dla studentów, którzy są już w programie Summer Study Abroad lub tych, którzy mogą być zainteresowani uczestnictwem w pielgrzymce Teologii Ciała.

Poszukujemy również czworga rodziców do pomocy w przygotowywaniu posiłków dla uczestników półkolonii. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na adres admin@jp2project.org.

Ucz się angielskiego
Codzienne lekcje angielskiego z amerykańskimi liderami.
Rozwijaj dary
Zaprojektowany, aby pomóc dzieciom rozwijać się poprzez nowe doświadczenia.
Pogłębiaj swoją wiarę
Modlitwa i poznawanie świętych.
Baw się dobrze
Gry, sport, skecze i zabawy z nowymi przyjaciółmi!

Nasza Filozofia

Nasze półkolonie immersyjne w języku angielskim opierają się na tych samych wartościach co nasze programy dla młodych dorosłych: Bóg, wspólnota i rozmowa.

Pomagamy zbliżyć się do Boga w codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św. i odkrywając piękno stworzenia. 

Sam charakter naszych półkolonii sprzyja zawieraniu przyjaźni, opierając się na wspólnych doświadczeniach i dobrej zabawie. 

Wspólnie uczestnicy półkolonii nauczą się rozmawiać po angielsku w mieście, w którym prawdopodobnie również uczył się języka angielskieg św. Papież Jan Paweł II.

P1040335
IMG_3040