5-12 LIPCA 2022

Letnie półkolonie z native speakerami języka angielskiego

Centrum Jana Pawła II w Krakowie, Polska

Ucz się angielskiego i wzrastaj w wierze

Zanurz swoje dzieci w języku angielskim, aby mogły się uczyć z native speakerami ze Stanów Zjednoczonych! Półkolonie trwają od 9:00 do 15:00 w dni powszednie (zapewniamy obiad oraz przekąski) i obejmuje:

  • Sport i zabawy
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Modlitwę

W weekend (9 i 10 lipca) zapraszamy całe rodziny na wędrówkę po Tatrach w sobotę i na niedzielną mszę po angielsku, a następnie piknik rodzinny i zabawy w Centrum JP2.

P1040283
P1060298

Dla kogo i za ile?

Program powstał, aby pomóc rodzinom ukraińskich uchodźców w Polsce, ale zapraszamy wszystkich chętnych! Półkolonie są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-18 lat.

Każdy w wieku 14-18 lat z praktyczną znajomością języka angielskiego może zostać asystentem półkolonii i otrzymać niewielkie wynagrodzenie w wysokości 200 zł oraz uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego na poziomie zaawansowanym podczas półkolonii. Złóż wniosek tutaj.

Przepraszamy, osiągnęliśmy pojemność. Nadal przyjmujemy wolontariuszy – zobacz link poniżej lub wyślij e-mail na adres admin@jp2project.org.

IMG_2855

Wolontariusze obozowi

Amerykańscy młodzi dorośli i rodzice uczestników

Obecnie poszukujemy amerykańskich wolontariuszy do pomocy w prowadzeniu angielskich półkolonii immersyjnych! Będą to młodzi dorośli w wieku 18-35 lat, którzy mają mocny fundament w Chrystusie i pragną służyć innym, w szczególności młodzieży! To doskonała okazja dla studentów, którzy są już w programie Summer Study Abroad lub tych, którzy mogą być zainteresowani uczestnictwem w pielgrzymce Teologii Ciała.

Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje i wypełnić formularz zgłoszeniowy wolontariusza >

Poszukujemy również czworga rodziców do pomocy w przygotowywaniu posiłków dla uczestników półkolonii. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na adres admin@jp2project.org.

Ucz się angielskiego
Codzienne lekcje angielskiego z amerykańskimi liderami.
Rozwijaj dary
Zaprojektowany, aby pomóc dzieciom rozwijać się poprzez nowe doświadczenia.
Pogłębiaj swoją wiarę
Modlitwa i poznawanie świętych.
Baw się dobrze
Gry, sport, skecze i zabawy z nowymi przyjaciółmi!

Nasza filozofia

Nasze półkolonie immersyjne w języku angielskim opierają się na tych samych wartościach co nasze programy dla młodych dorosłych: Bóg, wspólnota i rozmowa.

Pomagamy zbliżyć się do Boga w codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św. i odkrywając piękno stworzenia. 

Sam charakter naszych półkolonii sprzyja zawieraniu przyjaźni, opierając się na wspólnych doświadczeniach i dobrej zabawie. 

Wspólnie uczestnicy półkolonii nauczą się rozmawiać po angielsku w mieście, w którym prawdopodobnie również uczył się języka angielskieg św. Papież Jan Paweł II.

P1040335
P1040087